• WICEMISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO NASZYCH UCZENNIC W DWA OGNIE
      • DRUŻYNA NASZYCH CHŁOPCÓW ZAJĘŁA PIERWSZE MIEJSCE W POWIATOWYM TURNIEJU BEZPECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM W CZARNEM - GRATULEJEMY!
      • Nasi uczniowie będą reprezentować powiat człuchowski w finale wojewódzkim.
      • NASZE UCZENNICE ZAJĘŁY PIERWSZE MIEJSCE W POWIECIE W DWA OGNIE - GRATULUJEMY!
      • II MIEJSCE W XII POWIATOWEJ OLIMPIADZIE WIEDZY O HIV/AIDS I UZALEŻNIENIACH POD HASŁEM "UZALEŻNIENIA WOKÓŁ MNIE"
          • TURNIEJ SZACHOWY

• 20 września odbył się Turniej Szachowy tzw. „na wejście”. Celem zawodów było wyłonienie drużyny na Mistrzostwa Powiatu w Szachach drużynowych w ramach Igrzysk Dzieci. Do szkolnej reprezentacji zostały powołane następujące osoby: Patryk Samulak, Nazar Pełesz, Michał Żydonik i Natalia Samulak. Gratulujemy i życzymy powodzenia w rozgrywkach międzyszkolnych.

• EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU

• W ramach Europejskiego Dnia Sportu odbył się bieg sztafetowy klas 4-8, do którego dołączyła klasa 3a. Bieg odbył się na każdej lekcji wychowania fizycznego. Uczniowie biegli sztafetowo wokół boiska Orlik.

Dystans 300 m ( okrążenie wokół boiska Orlik ) przebiegliśmy 203 razy w ciągu 4 godzin 11 minut i 18 sekund, pokonując łącznie dystans 60,9 km! Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu!

Opiekunowie biegu: Roman Langkafel, Mariusz Patejuk

• WITAJ SZKOŁO

• Dyrektor szkoły serdecznie dziękuje wszystkim, którzy pomagali w pracach poremontowych❤️ Dzięki Waszej mobilizacji w poniedziałek możemy wrócić do szkolnych ławek.  To jeszcze nie koniec - w styczniu ciąg dalszy, ale RAZEM damy radę. SZKOŁA TO NASZA WSPÓLNA SPRAWA❤️

• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

• Wyjątkowo  4 września o godzinie 9.00 wszyscy uczniowie tłumnie zjawili się na uroczystości na boisku. Z radością witali się po wakacjach, a na ich twarzach widać było uśmiechy. Najmłodszym z dumą towarzyszyli rodzice. Nowy rok szkolny w Szkole Podstawowej w Koczale oficjalnie zainaugurowała Pani Dyrektor Wiesława Lisek – Fronczak życząc sukcesów w nowym roku szkolnym. Uczniowie klas pierwszych poznali swoich wychowawców. Przedstawiono Panią psycholog Czerwińską Bożenę, która od tego roku szkolnego będzie pracować w naszej placówce. Następnie wszyscy uczniowie udali się spotknia z wychowawcami.

• INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2023/2024 w Szkole Podstawowej im. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Koczale

• Drodzy Uczniowie, szanowni Rodzice,

nowy rok szkolny rozpoczynamy tradycyjnie o godzinie 09.00 uroczystym apelem na boisku Orlik.

O godzinie 07.45 odbędzie się Msza Święta w kościele parafialnym w Koczale.

Świetlica – na czas remontu w gabinecie sztuki (piętro starej szkoły) – czynna będzie od godziny 07.00 do odjazdu wszystkich uczniów.

PROSZĘ o wchodzenie do szkoły drzwiami w starej szkole (najbliżej przystanku autobusowego) i nieprzychodzenie wcześniej niż jest to konieczne (w poniedziałek na godz. 09.00).

Po apelu uczniowie spotkają się z wychowawcami, omówią zasady bezpieczeństwa i propozycje zajęć projektowych na kolejne 4 dni.

Zgodnie z planem remont ma zostać zakończony 08 września, obiady wydawane będą od 13 września.

Proszę o wyrozumiałość i wsparcie – ten rok będzie dla nas wielkim wyzwaniem, ale za to potem będzie PIĘKNIE !!!

Wiesława Lisek-Fronczak

• WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY

• Wyprawka pierwszoklasisty na rok szkolny 2023/2024 ZKiW Koczała:

• dwa zeszyty w wąską linię 16- lub 32- kartkowe;
            • zeszyt w kratkę 16- lub 32- kartkowy;
            • piórnik z wyposażeniem;
            • 2 pary nożyczek;
            • 2 kleje w sztyfcie;
            • 2 ołówki;
            • gumkę do mazania;
            • temperówkę;
            • kredki ołówkowe;
            • plastelinę;
            • farby plakatowe;
            • pędzelki;
            • kubek na wodę do malowania farbami;
            • wycinankę;
            • blok techniczny biały i kolorowy;
            • blok rysunkowy kolorowy;
            • worek na wf podpisany;
            • buty na wf oba podpisane;
            • koszulkę sportową na wf;
            • spodenki sportowe na wf;
            • 2 teczki na prace plastyczne i testy;
            • okładki na zeszyty i podręczniki

("Szkolni przyjaciele"- dwie sztuki), okładki mogą też być na zeszyty ćwiczeń- dwie sztuki.

Wszystkie przybory szkolne dzieci powinny być podpisane. Dzieci zostawią je w klasie.

• dodatkowe materiały plastyczne (nieobowiązkowe): kolorowe piórka, kolorowe patyczki, ruchome oczka, naklejki np. perełki, brystole o różnej fakturze, pianki, gąbka do farb itp.
          • UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

• W piątek 23 czerwca obyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 podczas którego uczniowie usłyszeli podumowanie roku szkolnego. Kilkudziesięciu uczniów odebrało nagrody i wyróżnienia za wysokie wyniki w nauce i sporcie.

Wszystkim życzymy odpoczynku, spokojnych i udanych wakacji.

• "CZYTANIE NA POLANIE"

• W czerwcu w ramach lekcji bibliotecznych nasza biblioteka  uczestniczyła w Ogólnopolskiej Akcji „CZYTANIE NA POLANIE” w ramach kampanii „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Uczniowie wybierali sobie książki ze szkolnej biblioteki i czytaliśmy je na polanie przed szkołą wśród drzew. #czyanienapolanie

• WYCIECZKA ROWEROWA KLASY 5B DO STARZNA

• Uczniowie klasy 5b byli nawyciecze rowerowej w Starznie. Zwiedzili zabytkowy kościół i cmentarz. Przyognisku, przygotowanym przez Pana Łukasza, upiekli kiełbaski. Wycieczka rowerowa była świetną zabawą, chociaż trasa po leśnych drogach okazała się bardzo wymagająca.

• Niedziela 19.05.2024

liczba odwiedzin: 202663