• Z OKAZJI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH, ŻYCZYMY PAŃSTWU WIARY, NADZIEJI I MIŁOŚCI. WIOSENNEGO NASTROJU ORAZ MIŁYCH SPOTKAŃ W GRONIE RODZINNYM
      • TESTOWINKI 2024
      • WALENTYNKI 2024
      • II MIEJSCE W XII POWIATOWEJ OLIMPIADZIE WIEDZY O HIV/AIDS I UZALEŻNIENIACH POD HASŁEM "UZALEŻNIENIA WOKÓŁ MNIE"
          • WYJAZD UCZNIÓW NA LODOWISKO W CZŁUCHOWIE

• W czwartkowe przedpołudnie 10 stycznia uczniowie naszej szkoły spędzili aktywnie czas doskonaląc swoje umiejętności łyżwiarskie. Dla niektórych była to pierwsza przygoda z jazdą na łyżwach dla innych kolejna okazja do podszlifowania techniki. Jazda na łyżwach okazała się wielką frajdą.

• SPOTKANIE OPŁATKOWE SPOŁECZNOŚCI SZKOLNEJ

• 20 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe dla uczniów, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi oraz zaproszonych gości. Jasełka, wspólny śpiew kolęd, łamanie i się opłatkiem, płynące zewsząd życzenia oraz stół zastawiony słodkościami - wszystko to sprawiło, że spotkanie było piękne i niecodzienne. Podniosłości chwili dodał fakt, że harcerze z naszej szkoły przekazali na ręce przedstawicieli organu prowadzącego oraz dyrektor szkoły Betlejemskie Światło Pokoju, dzieląc się tym samym radosną nowiną i krzewiąc największe uniwersalne wartości braterstwa i pokoju. W tym wyjątkowym dniu umilkły spory, w niepamięć poszły niesnaski, a zapanowała radość, która pozwoliła nam poczuć, że jesteśmy wspólnotą.

• WYCIECZKA DO CHOJNIC

• Opuszczone, bezpańskie, ale jakże kochane i słodkie pieski i kotki ze schroniska w Chojnicach mogły liczyć na chwilę zapomnienia o swojej psiej niedoli podczas odwiedzin naszych najmłodszych uczniów we wtorek 12 grudnia. Mieszkańcy schroniska obdarowani zostali zapasami karmy, środków higienicznych i zabawek, które zebraliśmy wśród uczniów naszej szkoły. Gdyby to zależało od nas, niejeden piesek i kotek wracałby z nami z wycieczki... Niestety bez zwierzątek, pojechaliśmy doświadczyć czegoś nowego w chojnickim Eksperymentarium. Zaskoczyły nas ciekawostki przyrodnicze, pokazy multimedialne i fotobudka. Po tych naukowych doświadczeniach przydało się co nieco dla zgłodniałych brzuszków. Po obiedzie udaliśmy się do kina na seans "Trole 3". Film wprawiła nas w świetne humory, które towarzyszyły nam aż do powrotu do Koczały, gdzie czekali już na nas stęsknieni rodzice. Pani Joli Ch. dziękujemy za doskonałe zorganizowanie wycieczki.

• "NOC W BIBLIOTECE" KLASY 6B

• W dniu 15/16 grudnia od godzinie 20:00 uczniowie klasy 6B wraz z wychowawcą i rodzicami zorganizowali „Noc w bibliotece”. Spotkanie rozpoczęło się od zjedzenia pizzy , po której ruszyliśmy na podchody po szkole. Później gra „ Milionerzy„ rozgrywki sportowe: mecze w piłkę siatkową, unihokeja i piłkę nożną. Od godziny pierwszej w nocy najwytrwalsi obejrzeli 3 filmy. Spotkanie było bardzo radosne z dużą dawką pozytywnych emocji. Celem spotkania była integracja zespołu klasowego, który został osiągnięty. Wszyscy się świetnie bawili.

• JAK OGARNĄĆ WYRAŻENIA ALGEBRAICZNE? - WEBINAR DLA ÓSMOKLASISTÓW

• ak ogarnąć wyrażenia algebraiczne na Egzaminie Ósmoklasisty bez znajomości całej matmy? Odpowiedź poznasz na bezpłatnym webinarze

organizowanym|podczas bezpłatnego webinaru organizowanego} przez ZDAY -

14.12 (czwartek) o 19:00. Formularz zapisu znajdziesz na stronie:

Cennymi wskazówkami podzieli się Karol Wilczyński - nauczyciel, korepetytor, ekspert od skutecznej edukacji, znany już uczestnikom poprzednich webinarów z matematyki. Webinary ZDAY to nie tylko sucha teoria. Organizatorzy stawiają na praktykę i wspólne rozwiązywanie zadań na żywo. Z tego wynika ogromna popularność tych spotkań w obecnym oraz poprzednim roku szkolnym.

Webinary przyciągają tysiące uczniów i otrzymują pozytywne opinie za skuteczne wspieranie ich w osiąganiu wysokich wyników egzaminacyjnych.

Grafiki do wykorzystania przy publikacji udostępniamy na dysku Google:

• MIKOŁAJKI 2023

• 6 grudnia w naszej szkole odbyły się Mikołajki szkolne i klasowe. Dziekujęmy Wójtowi Gimny Koczała oraz Fundacji Koczalanie XXI za słodkości.

• KONKURS - MÓJ ULUBIONY BOHATER KSIĄŻKOWY

• Pod koniec listopada odbył się konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater książkowy, którego organizatorem była p. Emilia Bulczak. Dzieci przygotowały piękne i ciekawe prace, które oceniała komisja konkursowa w składzie: p. Danuta Mogą, p. Katarzyna Sławek oraz p. Edyta Szczekarewicz. Prace zostały ocenione w dwóch kategoriach wiekowych, a wyniki przedstawiają się następująco: Klasy IV-VI: 1 miejsce Hanna Zegadło oraz Julia Wójcik 2 miejsce Zuzanna Matela 3 miejsce Wiktoria Markowska Nagrody pocieszenia: Magdalena Markowska, Filip Dachtera, Emilia Mikołajczak, Marta Gugulska, Antonii Bartczak Klasy I-III 1 miejsce Małgorzata Bulczak 2 miejsce Miłosz Trzebiatowski 3 miejsce Zuzanna Zawiślak Wyróżnienie: Emilia Domin, Kamila Mądrzyk, Jan Borko Nagrody Pocieszenia: Iza Wasiniewska, Jakub Jeshke

• ANDRZEJKI W ŚWIETLICY

• Andrzejki to święto obchodzone co roku przez wielu Polaków. To czas dobrej zabawy i ciekawych wróżb. W tym roku Andrzejki obchodziliśmy również w naszej świetlicy