• NASZE UCZENNICE ZAJĘŁY PIERWSZE MIEJSCE W POWIECIE W DWA OGNIE - GRATULUJEMY!
      • TESTOWINKI 2024
      • WALENTYNKI 2024
      • II MIEJSCE W XII POWIATOWEJ OLIMPIADZIE WIEDZY O HIV/AIDS I UZALEŻNIENIACH POD HASŁEM "UZALEŻNIENIA WOKÓŁ MNIE"
          • WOJEWÓDZKI CERTYFIKAT - "SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE"

• Nasza szkoła spełniła wymogi przyznawania certyfikatu, ponieważ tworzy dobry klimat i warunki do wszechstronnego rozwoju, przygotowuje młode pokolenie do zdrowego stylu życia i aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym oraz kształtuje poczucie odpowiedzialności uczniów za siebie i innych. W związku z tym 19 grudnia otrzymała Wojewódzki Certyfikat - "Szkoła Promująca Zdrowie" przyznany przez Pomorskiego Kuratora Oświaty. Dziękujęmy wszystkim nauczycielom, a szczególnie zespołowi do Spraw Promocji Zdrowia który był odpowiedzialny za przygotowanie warunków do tworzenia Szkoły Promujacej Zdrowie.

• SPOTKANIE OPŁATKOWE 2022

• 21 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie opłatkowe. Uczestniczyli w nim uczniowie, nauczyciele, wicedyrektor Jolanta Klebeko oraz ksiądz proboszcz Andrzej Malczyński.  Uroczystość rozpoczęto od jasełek, które przybliżyły sens obchodzenia Bożego Narodzenia, przygotowanych przez uczniów pod opieką p. katechetki Bogumiły Stępnik. Występy przeplatane  śpiewem kolęd i podniosłość chwili głęboko poruszyły zebranych.  Całości dopełniła piękna dekoracja, stół nakryty białym obrusem i łakocie, które przygotowano dla uczestników. Następnie przyszedł czas na składanie życzeń, głos zabrali wicedyrektor, ksiądz, przewodnicząca SU Zofia Fras oraz szkolny rzecznik praw ucznia Katarzyna Winter. Po pięknych życzeniach nastąpił punkt kulminacyjny uroczystości – łamanie się opłatkiem.  Na zakończenie spotkania zaproszono wszystkich do wspólnego kolędowania i poczęstunku, którego fundatorem była Rada Rodziców.

• IV JARMARK ZIMOWY 2022

• W sobotę trzeciego grudnia odbył się IV Jarmark Zimowy przygotowany prze z Radę Rodziców we współpracy z Zespołem Kształcenia i Wychowania w Koczale. Podczas Jarmarku Zimowego były występy artystyczne, które przygotowała każda klasa. Rodzice z kolei sprzedawali przygotowane przez siebie ozdoby, przetwory, ciasta, paszteciki, uszka, barszcz czerwony. Można było również zrobić sobie zdjęcie  w  „foto budce”. Cały dochód z jarmarku przekazany został na konto Rady Rodziców. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i wkład w przygotowanie IV Jarmarku Zimowego. #laboratoriaprzyszłości

• Z WIZYTĄ W WIOSCE MIKOŁAJA

• Kto z nas nie marzył, by choć raz znaleźć się Wiosce Świętego Mikołaja -   usłyszeć dzwonki reniferów i charakterystyczny śmiech Świętego Mikołaja, zobaczyć wesołe elfy, które krzątając się,  przygotowując świąteczne prezenty. Tę niepowtarzalną okazję mieli uczniowie naszej szkoły, którzy wybrali z wizytą do Mikołaja. Czekały tam na nich wspaniałe atrakcje! Mogli wspólnie z elfami przygotować skrzaty o wyjątkowej duszy, sprawdzić swój spryt wchodząc do komina, a przede wszystkim osobiście poprosić Mikołaja o wymarzony prezent. To była niezapomniana przygoda!

• JESIENNY TURNIEJ UNIHOKEJA

• 18 listopada odbyły się turniej dla dziewcząt i chłopców w unihokeja. W rozgrywkach klas 4 – 5 najlepszą drużyną okazała się klasa 5 A, drugie miejsce klasa 4A, trzecie 5B i czwarte 4B. W rozgrywkach klas 6 – 8 najlepszą drużyną okazała się drużyna 8A, drugie 6, trzecie 7 i czwarte 8B. Mecze był bardzo zacięte i wzbudzały wiele emocji. Gratulujemy zwycięzcom.#laboratoriaprzyszłości

• ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

• 21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy  „Światowy Dzień Życzliwości i pozdrowień”. Uczniowie wraz z pedagogami wczesnym rankiem witali kolegów i koleżanki oraz pracowników szkoły cukierkiem i miłym słowem, promując życzliwość. Uczniowie mogli podziękować, pozdrowić lub złożyć życzenia tym, których cenią, szanują i lubią, przyklejając listek na „drzewku życzliwości”. Słodkości zawędrowały też do naszych przedszkolaków.

Sponsorem słodyczy był Urząd Gminy w Koczale – dziękujemy!

• FUNDACJA POWSZECHNEGO CZYTANIA

• Fundacja Powszechnego Czytania prowadzi akcję „Książka chroni”, w ramach której pozyskuje publikacje dla dzieci w języku ukraińskim i przekazuje je nieodpłatnie polskim placówkom, gdzie przebywają ukraińscy uchodźcy, a jednocześnie pomaga finansowo samym ukraińskim wydawcom.

Nasza biblioteka skontaktowała się z Fundacją Powszechnego Czytania dzięki czemu otrzymaliśmy 17 egzemplarzy książek w języku ukraiński dla naszych uczniów. Dziękujemy!!!

• Czwartek 25.04.2024