• SPOTKANIE OPŁATKOWE 2022

21 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie opłatkowe. Uczestniczyli w nim uczniowie, nauczyciele, wicedyrektor Jolanta Klebeko oraz ksiądz proboszcz Andrzej Malczyński.  Uroczystość rozpoczęto od jasełek, które przybliżyły sens obchodzenia Bożego Narodzenia, przygotowanych przez uczniów pod opieką p. katechetki Bogumiły Stępnik. Występy przeplatane  śpiewem kolęd i podniosłość chwili głęboko poruszyły zebranych.  Całości dopełniła piękna dekoracja, stół nakryty białym obrusem i łakocie, które przygotowano dla uczestników. Następnie przyszedł czas na składanie życzeń, głos zabrali wicedyrektor, ksiądz, przewodnicząca SU Zofia Fras oraz szkolny rzecznik praw ucznia Katarzyna Winter. Po pięknych życzeniach nastąpił punkt kulminacyjny uroczystości – łamanie się opłatkiem.  Na zakończenie spotkania zaproszono wszystkich do wspólnego kolędowania i poczęstunku, którego fundatorem była Rada Rodziców.

• IV JARMARK ZIMOWY 2022

W sobotę trzeciego grudnia odbył się IV Jarmark Zimowy przygotowany prze z Radę Rodziców we współpracy z Zespołem Kształcenia i Wychowania w Koczale. Podczas Jarmarku Zimowego były występy artystyczne, które przygotowała każda klasa. Rodzice z kolei sprzedawali przygotowane przez siebie ozdoby, przetwory, ciasta, paszteciki, uszka, barszcz czerwony. Można było również zrobić sobie zdjęcie  w  „foto budce”. Cały dochód z jarmarku przekazany został na konto Rady Rodziców. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i wkład w przygotowanie IV Jarmarku Zimowego. #laboratoriaprzyszłości

• Z WIZYTĄ W WIOSCE MIKOŁAJA

Kto z nas nie marzył, by choć raz znaleźć się Wiosce Świętego Mikołaja -   usłyszeć dzwonki reniferów i charakterystyczny śmiech Świętego Mikołaja, zobaczyć wesołe elfy, które krzątając się,  przygotowując świąteczne prezenty. Tę niepowtarzalną okazję mieli uczniowie naszej szkoły, którzy wybrali z wizytą do Mikołaja. Czekały tam na nich wspaniałe atrakcje! Mogli wspólnie z elfami przygotować skrzaty o wyjątkowej duszy, sprawdzić swój spryt wchodząc do komina, a przede wszystkim osobiście poprosić Mikołaja o wymarzony prezent. To była niezapomniana przygoda!

• JESIENNY TURNIEJ UNIHOKEJA

18 listopada odbyły się turniej dla dziewcząt i chłopców w unihokeja. W rozgrywkach klas 4 – 5 najlepszą drużyną okazała się klasa 5 A, drugie miejsce klasa 4A, trzecie 5B i czwarte 4B. W rozgrywkach klas 6 – 8 najlepszą drużyną okazała się drużyna 8A, drugie 6, trzecie 7 i czwarte 8B. Mecze był bardzo zacięte i wzbudzały wiele emocji. Gratulujemy zwycięzcom.#laboratoriaprzyszłości